in

Karısı ve İki Sevgilisiyle Aynı Evde Yaşıyor!

Instagram paylaşımlarıyla ününe ün katan Avustralyalı ‘Candy Man’ Travers Beynon. İşte 206 milyon TL serveti; karısı, 2 sevgilisi ve modellerle dolu haremiyle yaşadığı lüks evinden kareler.

Karısı ve iki sevgilisiyle aynı evde yaşıyor!

Tütün işi yapan ve bu sayede milyarder olan 46 yaşındaki Avustralyalı ‘Candy Man’ Travers Beynon, etrafında yüzlerce güzel genç kadın ile birlikte sürdürdüğü yaşamla kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Instagram’da kısa sürede şöhrete kavuşan Beynon’un ‘The Candy Shop Mansion’ isimli evi ise dillere destan. 27 yaşındaki 8 yıllık karısı Taesha (solda), 22 yaşındaki 2,5 yıllık sevgilisi Nisha (sağda), 21 yaşındaki 3 aylık sevgilisi Krystal (ortada) Karısı, 2 sevgilisi ve haremiyle birlikte yaşadığı ‘The Candy Shop Mansion’ isimli mülkiyette 16 yatak odası, 19 banyo, bir altın kaplama yüzme havuzu, bir sinema bulunuyor.

Evin içinde; üç metrelik bir Poseidon heykeli ve Sistine Şapeli’nden esinlenilen tavanlar göz kamaştırıyor. Evin avlusunda; klasik esintili fıskiye, iki palmiye ağacı ve şarap tanrısı Bacchus’un da devasa bir mozaiği var. Yatak odasının yanında, 100’den fazla çift ayakkabı, sayısız gömlek ve ceket. Kurşun geçirmez camla korunan gömme dolapta ise; Gucci ve Versace saatleri bulunuyor.

Travers, Avustralya merkezli bir dergiye verdiği verdiği röportajda evli ve 4 çocuklu olmasına rağmen her gün 4 kadınla birlikte olduğunu söyledi.

Genç milyarderin Avustralya’daki Şeker Dükkanı Malikanesi adını verdiği evinde düzenlediği ‘sıradan’ bir partide 360.000 dolar harcadığı açıklanmıştı. Bu partilerde yok yok… Orjiler, Rolls Royce’lar, Ferrari’ler, lüks eğlenceler…

Tütün işi yapan ve bu sayede milyarder olan Travers Beynon etrafında yüzlerce güzel genç kadın ile birlikte sürdürdüğü yaşamına ilişkin fotoğraflar paylaşarak Instagram’da şöhret oldu.

Instagram paylaşımlarıyla ününe ün katan Avustralyalı ‘Candy Man’ Travers Beynon

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Aşırı Derecede “Kara Mizah” İçeren 8 Trajikomik Çizim

Başlat: Ready Player One (Türkçe Altyazılı Fragman)