in

Karton Çantanın Kullanım Alanları Nelerdir?

Milim Matbaa tarafından üretimi yapılan ürünlerden ; karton çantalar, poşetin paralı olmasıyla birlikte daha da önem kazandı. Doğa dostu ürünler tasarlayıp üreten Milim Matbaa çeşitli sektörlere özel “ karton kutu ve çanta” üretimine başladı…

Naylon poşetlerin doğayı kirletmesi konusunda yapılan çalışmalar neticesinde naylon poşet kullanımını azaltmak amacıyla naylon poşetler paralı satılmaya başlandı. Naylon poşetin dayanıksız olması ve doğada gerçekten de 1000 yıl sonra çözümlenmesi sebebiyle artık firmalar, poşete alternatif olan karton çanta ve kutulara yöneldi.

Kuyumcu karton çanta

Karton Çanta Nedir?

Farklı ebatlarda ve renklerde üretilebilen kutular, karton vb. gibi malzemelerden üretildiğinde karton kutu yâda çanta olarak isimlendirilmektedir. Üretimde kullanılan malzemeye göre dayanıklı olan karton çantalar, günümüzde hem tüketiciler hem de firmalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Hem bir ihtiyaç malzemesi hem de etkili bir reklam aracı olan kabul gören karton kutu ve çantalar, firmalar için her anlamda daha da avantaj sağlayacak gibi gözüküyor. Amerikan Bristol kâğıt ile üretilen karton çantaların çoğu, dayanıklılık açısından hem firmalara hem de tüketicilere istenilen kaliteyi sağlayabiliyor.

Karton Çantanın Kullanım Alanları Nelerdir?

Büyük markalardan alışveriş yaptığımızda sıkça gördüğümüz karton çantalar, aslında “diğerlerinden farklılaşmayı” temsil ediyor. Yani, naylon poşetten daha maliyetli olan karton çanta, markanın size değer verdiğini ve sizi önemsediğini gösteriyor. Satın alma davranışı üzerinde ciddi etkileri olan karton çanta bugün; kozmetik mağazalarından , tekstil markalarına kadar her yerde kullanılıyor.

Kurumsal kimliği taşıyan karton çantalar aynı zamanda “bedava reklam mecrası” olarak görülüyor. Reklam ve tanıtım faaliyetleri için sıkça kullanılan karton çantalar, kuyumcular başta olmak üzere her sektörden firmaların göz bebeği.

Doğa Dostu Geri Dönüşümlü Kağıt Ürünleri kullanımı ile Milim Matbaa Müşterilerin İlgisini Çekiyor

Türkiye’nin köklü karton çanta üreticisi olarak bilinen Milim Matbaa, doğa dostu ürünleriyle dikkatleri üstüne çekiyor. Kâğıttan üretilen karton çantalarda “doğa dostu malzemelere”yani atık kağıttan üretilen kağıtlara daha çok yer veren Milim Matbaa, geri dönüşümü sağlanabilen bu ürünlerle daha az kâğıt tüketimini hedefliyor. %50 makine ve %50 insan gücü ile üretilen karton çantaların daha kaliteli olması adına ise çeşitli teknolojileri bünyesinde bulunduruyor.

Siz de www.milimmatbaa.com’a girerek kısa sürede karton çanta portföyünü inceleyebilir ve hemen ihtiyaçlarınız doğrultusunda siparişlerinizi verebilirsiniz!

What do you think?

1750 points
Upvote Downvote

Balayı Villalarında Balayı Tatilleri İçin Farklı Bir Deneyime Ne Dersin?

Heyecanla İzleyeceğiniz En İyi Netflix Dizileri 2019 (Güncel)