in

Maymun ve Aslan Aşkı Arasındaki Fark

Karı koca hayvanat bahçesine giderler. Maymun kafesini izlerken erkek maymunun dişisi ile oynaştığını görür. Kadın: “Görüyor musun ne kadar da romantik!” der. Sonra aslan kafesine yönelirler. Erkek aslan dişi aslandan uzak durmuş kendi halinde uzanmış vaziyettedir. Kadın: “Görüyor musun nasıl da üzgün bir aile izlenimi veriyorlar” der.

Adam karısını alır ve maymun kafesine geri getirir. sonra kafesin içine bir taş atar. Erkek maymun hızlıca kaçar. Taşlar kendisine değmesin diye dişisini bile umursamaz. Sonra aslan kafesine bir taş atar. Erkek aslan taşın dişisine atıldığını zannederek öyle bir kükrer ki hayvanat bahçesi adeta yankılanır.

Adam karısına der ki: “İnsanların görünüşte ne yaptığına bakma. Görünüşte herkese mutlu aile tablosu çizen bir çok aile vardır ki, en ufak bir problemde ailesini yüzüstü bırakır. ve yine öyle asil aileler vardır ki, dışarıdan mutsuz görünürler. Halbuki mutluluktan uçarlar.”

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Written by adminovic

Oha Diyorum Baş Admini. İçerikler Tamamen Sosyal Medya'dan Alınmaktadır. Telif Hakkı İddaa Ediyorsanız Lütfen İletişime Geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaynana – Damat…

Japonya’da yaşanmış gerçek bir olay şöyledir.