in ,

Need for Speed’in Yeni Oyunu Payback Yakında Çıkıyor!

Electronic Arts firması 2017 yılında bombayı Need for Speed: Payback oyunu ile patlatıyor. Oyunun tanıtımını daha önce yapıldı yalnız oynanış videoları gelmemişti. Oyunun 8 dakikalık oynanış videosunu oyuncu arkadaşlar merak edenler için çekmişler. Bu videonun sonunda oyunla ilgili net bilgilere ulaşmış olduk.

Need for Speed: Payback Trailer videosu

Need for Speed’in bir önceki çıkarmış olduğu oyunda çoğunlukla gece olması çoğu oyunseveri kızdırmıştı. Bu oyunda gece modu var mı bilmiyorum ama gündüzün olması çok iyi olmuş. Ve oyunun bir diğer artısı olarak hikaye modunun daha gelişmiş olduğunu söyleyebiliriz. Bence aksiyon sevenler için bu oyun harika olmuş bizce..

Need for Speed Payback Ne Zaman Çıkacak?

Need for Speed Payback tam olarak 10 Kasım 2017 tarihinde PC, XBOX, PS4 platformlarında çıkmış olacak. Payback’in çıkış tarihinin ertelenmesi şu an beklenilmiyor.

Need for Speed

Need for Speed Payback Konusu Nedir?

Bundan önceki oynadığımız oyunlarda hikaye modları biraz daha klasik ve senaryolarında çok eksiklikler vardı diyebiliriz. Bu sefer yer altı dünyasının güçlü isimleri işin içine giriyor ve sizler yarış yaparken kendinizin bir anda nerede olduğunu sorguluyor olacaksınız. Oyun tamamıyla Fortune Valley’de geçiyor olacak. Oyunun içindeki ekip bir ihanetle bölünüyor ve hikayemiz bundan sonra gelişiyor.

Fortune Valley şehrinde intikam dakikalar sizleri bekliyor olacak. Bu oyunun başrollerinde Tyler, Mac ve Jess ekibimizin üyeleri. Lakin bu ekibe karşı güçlü bir rakip gerekiyor bu boşluğu ise Kasa dolduruyor.  Bakalım Tyler, Mac ve Jess intimanını Kasa’dan alabilecek mi? Bu artık sizin elinizde!

NFS Payback oyununda toplamda 5 adet mod bulunuyor. Bunlar Race, Drift, Off-Road, Drag ve Runner. Araçlarınıza bu klasmanlara göre uygun modifikasyonlar yaparak hazır hale getirmek sizlerin elinde.
NFS Payback oyununda Kasa ile mücadele ederken yarışlar içinde polislerde bizi engellemeye devam edecekler. Bu şekilde bir gerilimin içinde intikamınızı almanız için tam anlamıyla kasmanız gerekebiliyor bazı durumlarda. Sayısı giderek artan polislerden kaçarken yarışları kaybedebilir hatta para bile kaybedebilirsiniz.

NFS Payback Görselleri

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzel Bayanlar Arabaları Pırıl Pırıl Yaparken…

Voleybolda Güzelliği İle Kendisinden Sıkça Bahsettiren Oyuncu: Winifer Fernandez