in ,

Soygun Filmlerinde Everest’e Çıkaracak Dizi: La Casa De Papel

La Casa de Papel tamamen bir İspanyol başyapıtı. Daha sonra Netflix dizinin haklarını satın alıyor ve 1.sezonu 10 bölüm şeklinde yayınlıyor. Dizinin 2.sezonu Netflix’te halen yayında değil çünkü hazır değil. Papel dizisinin 2.sezonunu biz internetten izledik. Alt yazılar çok iyi olmasa bile filmin tadını çıkartabiliyorsunuz.

Dizinin diğer tüm soygun dizilerinden farklılıkları çok orjinal. Özellikle darphanede para basma fikri daha önce hiç kimse tarafından ortaya çıkarılmamış orjinal bir başyapıtın dahiyanesi. Dizide tüm aksiyonlar örümcek ağı gibi birbiriyle eninde sonunda bağlanması ve finalin muhteşem olması dizinin gerçekten IMDB üzerinden 8.8 puan almasını sağladı.

Dizinin oyuncularına gelirsek, her karakterin gerçek ismi gizli olduğundan dolayı şehir isimleri verilmiş. Dizideki karakterlerin isimleri sırasıyla Tokyo, Rio, Denver, Oslo, Berlin(efsane), Nairobi, Moscow ve Profesör(Efsanenin ötesi). Dizide karşı tarafta ise müfettiş Raquel Murillo var.

Dizide oyuncular 3 kısma bölünüyor. Soyguncular, rehineler ve devlet güvenlik güçleri. Burada rehinelerin oyunculuklarını tutun, devlette yer alan güvenlik yetkililerin oyunculukları harika. Kötü denebilecek bir performans yok.

Dizinin final müziği ile yazımızı sonlandırıyoruz. İyi seyirler 🙂

Diziyi izledikten sonra bunu kesinlikle izleyin.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Yol Verilmez Alınır.