in

Telefon Dinleme Cihazı Nedir?

İnsanlar kendilerini sürekli güvende hissetmek ve değer verdikleri insanların kendileri hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister. Çünkü bazı insanlar vardır ki iyi göründükleri halde sizin kuyunuzu kazmak için mücadele verebilirler. Bu arkadaşınız olur ya da bir elemanınız olabilir. Bunun içinde kendi önleminizi kendinizin alması sizin alacağınız ve vereceğiniz kararlar konusunda belirleyici olacaktır. Günümüz teknolojisiyle artık bazı şeyleri yapabilmek mümkün örneğin telefon dinleme cihazları sayesinde bunu başarılı bir şekilde yapabiliyorsunuz ve cep telefonunu dinlediğiniz insan da bunun asla farkına dahi varmıyor. Bu yazılımların en büyük özelliği sessiz olarak çalışması ve yüklü olan cihazda herhangi bir değişiklik yapmamasıdır. Yani sizi güvende hissettirecek ve sizin hakkınızda şüphe duyulmamasını sağlayacak tüm teknik özelliğe sahip. Üstelik güzel olan tarafı yalnız yaşam alanları ve çalışma alanları içerisinde yapmıyor her yerde yapabiliyor olması. Beraberinde tüm akıllı cihazlarla da uyumlu olması sayesinde her isteyenin de bu telefon dinleme yazılımı kullanabildikleri gerçek.

Telefon dinleme konusu ilk çıktığı zamanlarda insanların bildikleri ancak çekindiklerinden dolayı da uygulamak istemedikleri bir konuydu. Ancak araştırmalar ve çok fazla yaygın bir şekilde kullanılmış olduğu bu sistemlere olan güveni de artırmış durumda. Çünkü casus yazılım olarak da bilinen bu sistemlerin istenilen kaydı yaptığı biliniyor. Mesela eşinizden şüphe duyuyor olabilirsiniz. Hiç kimse böyle bir durumla yüzleşmek istemez ancak böyle bir durumun olması da onun üzerinin kapatılacağı anlamına gelmeyecektir. Yani eşiniz eğer sizi aldatıyorsa bunun bedelini ödemek zorunda ve bu bedeli ödete bilmeniz içinde bazı şeylerden emin olmanız gerekiyor. İşte telefon dinleme cihazları bu noktada eşinizin gün boyunca tüm görüşmelerini kayıt altına alarak istediğiniz zaman sizin dinlemeniz için sunuyor. Hatta yalnızca cep telefonu görüşmelerini değil aynı zamanda SMS’lerini de takip edebiliyorsunuz. Sistemin kullanımı çok basit olmasına karşın teknolojisine baktığımız da oldukça güçlü olduğunu görüyoruz. Özellikle de bir cihaza bağlı olmaması ve her yerden bu kaydın yapılabiliyor olması onun çok güçlü bir teknolojiye sahip olmasını gerektiriyor.

Telefona Nasıl Kurarım?

Bu sistemleri kullanabilmeniz için mutlaka cep telefonuna kurulu olması gerekiyor. Yani takip etmek istediğiniz cihaza basitçe yazılımı kurmanız gerekiyor. İndirme satın alma gibi işlemler çok kısa zaman içerisinde gerçekleştirileceği içinde kurulum esnasında bir bilgiye sahip olmanıza gerek bırakılmamış. Size düşen şey ne yapmak istediğiniz ve ne kadar bir süre boyunca takip edilmesini istediğinizi seçmek. Çünkü bu sistemler genelde paket halinde satıldıkları için size sınırlı günlerde paketler sunuluyor.

Talep etmiş olduğunuz kurulum işlemini gerçekleştirmenizin ardından da ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmıyor. Artık gün içerisinde yapılan tüm görüşmeler kayıt altında tutuluyor. Ve size düşen tek şey de mesajları dinlemek oluyor.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Büyüleyici Saçları ile Görenleri Hayrete Düşüren 6 İnanılmaz Kişi